KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14072195
nr 1407 2195
Olga Cronstedt
(1908-1994), Sverige
"Montreux". Signerad. Akvarell, 24x33 cm, yttermått inklusive ram: 46x56 cm
Utrop:
500 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:34:30
Olga Cronstedt
Läs mer om Olga Cronstedt